(095) 345-32-36
(098) 153-02-40

Про компанію

Компанія РЕЛІНГ у своїй діяльності займається реалізацією комплексного підходу при побудові систем гарантованого та резервного електропостачання «під ключ», використовуючи принцип надійного інжинірингу.

РЕЛІНГ є лідером на українському ринку впровадження «під ключ» систем гарантованого та резервного електропостачання на основі дизельних генераторів та джерел безперебійного живлення.


Впроваджена ТОВ «РЕЛІНГ» система резервного електропостачання лікарні.
Два дизель-генератори, система джерел безперебійного живлення, силове комутаційне обладнання  протягом багатьох років забезпечують електробезпеку та дозволяють лікарям займатись спасінням найважливішої цінності - життя людей.

За свою діяльність компанія РЕЛІНГ неодноразово відзначена позитивними відгуками Замовників. 

Компанією РЕЛІНГ впроваджуються найефективніші системи електропостачання завдяки використанню сучасного обладнання та високій кваліфікації власних фахівців.

Нашим Замовникам ми пропонуємо лише перевірені рішення та надійне обладнання найкращих світових виробників. Обладнання, що пропонується РЕЛІНГ відповідає найкращим міжнародним стандартам якості. 

На дизельні генератори та джерела безперебійного електропостачання надається світова гарантія виробників. Під час виконання сервісних та ремонтних робіт використовуються виключно оригінальні запасні частини від виробників.

В компанії РЕЛІНГ постійно впроваджуються найкращі інноваційні підходи та методики роботи. 

Основні цінності компанії РЕЛІНГ – це наші співробітники, наша кваліфікація і наш досвід. В компанії діє унікальна корпоративна культура, в основі якої лежить стратегічний погляд на професійне і особисте зростання фахівців. В РЕЛІНГ вітається ініціатива, надаються можливості по навчанню, підвищенню кваліфікації, кар’єрному та професійному зростанню.

Співробітники компанії РЕЛІНГ мають великий досвід та високу професійну кваліфікацію у сфері інжинірингової діяльності.

Співробітниками компанії реалізовано «під ключ» понад 1200 проектів щодо побудови систем резервного та гарантованого електропостачання з впровадженням дизельних генераторів. Серед них найбільші в Україні центри обробки даних (ЦОДи), об'єкти стільникового зв'язку, об’єкти атомної енергетики, багатофункціональні медичні центри та лікарні, морські порти, бізнес-центри, сучасні житлові комплекси, видобувні кар’єри, логістичні комплекси, ресторани, а також безліч інших промислових та цивільних об'єктів.